Ubytování ve Fügen

Kompletní nabídka veškerého ubytování ve Fügen. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů a penzionů přímo ve městě, nebo i v okolí Fügen, kde najdeme města Uderns, Pankrazberg, Fügenberg, Ried im Zillertal a Hochfugen.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Holiday Home Michael StarStarStar

Foto: Holiday Home Michael
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
58 %

Holiday Home Michael is a property with a garden located in Fügen, within just 1.4 km of Spieljochbahn 1 and 1.4 km of Zillertal Thermal Spa. The 3-star holiday home is 6 km from Mösllift.


2. Holiday Home Wetscher StarStarStar

Foto: Holiday Home Wetscher
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Boasting mountain views, Holiday Home Wetscher provides accommodation with a terrace, around 4.4 km from Onkeljoch Sesselbahn. This property offers access to free WiFi.

Pokoje

Prázdninový dům s 3 ložnicemi
osob95 - 131 EUR za noc

3. Holiday Home Thoma Haus StarStarStar

Foto: Holiday Home Thoma Haus
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
60 %

Holiday Home Thoma Haus offers accommodation in Fügen, 1.4 km from Spieljochbahn 1. This holiday home provides a garden as well as free WiFi. This holiday home has 7 bedrooms, a satellite TV, a dining area, and a kitchen with an oven and a microwave.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: